کلاسی نیوز

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست

آرایشگرهای کریس رونالدو
نویسنده : - ساعت ٥:۱٧ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳٩٠/۱٠/٩

 آرایشگرهای کریس رونالدو، سه برادر هستند، خوسه، میگل و کارلوس سیه رو. آنهادر آرایشگاهی که از سال1977 درموستولس احداث شده کار می کنند. دو برادر بزرگتر، دو سال و نیم است که آرایشگر موهای کریستیانو رونالدو هستند.


یکی از آنها درمورد اولین باری که رونالدو به این آرایشگاه آمده گفت:« رونالدو اتفاقی به اینجا آمد. بعد از دیدارما دریک مراسم،رونالدو زنگ زد و گفت می خواهد که کار ما را ببیند.او به دنبال یک آرایشگر جدی و بی سروصدا بود.»

آرایشگر موهای رونالدو درمورد این ستاره پرتغالی می گوید:« ازبیرون همه درمورد او نظر می دهند ولی نمی دانند که شخصیت او چطور است. جنس موهای او و نوع اصلاح موهایش، شخصیت رونالدو را بازتاب می دهد؛ شخصیتی توانا و انعطاف پذیر. موهای رونالدو فر و خیلی سخت است. برای آنکه او بتواند موهایش را به این فرم دربیاورد، باید کارهای ویژه ای روی موهایش انجام دهیم. رونالدو سمبل و الگوی مد است. خیلی ها از او تقلید می کنند.در آرایشگاه ما، خیلی ها از ما می خواهند که موهایشان را مثل کریس کوتاه کنیم. رونالدو تغییر فراوان درمدل موهایش را دوست ندارد.او یک مدل مشخص رادوست دارد.»
 

گذرزمان باعث شده تا این آرایشگرها، مبدل به آرایشگرهای تمام خانواده کریس شوند.یکی دیگر ازآنها ادامه می دهد:«کریس فردی خجالتی است ووقتی درکنارش هستیم حس خوبی داریم.او فشارزیادی را تحمل می کند و بهترین بازیکن دنیا بودن کار آسانی نیست. آن شخصیتی که رونالدو بازتاب می دهد، شخصیت واقعی او نیست.»

آرزوی این سه برادربرای سال 2012 این است:« دوست داریم موهای مورینیو راکوتاه کنیم.ما موهای مندس ،مدیربرنامه های مورینیو را کوتاه کردیم و او به ما گفت که ممکن است در آینده مورینیو هم  به اینجا بیاید. قول می دهیم ظاهر او را عوض کنیم. گواردیولا چهره ای مدیریتی دارد ولی می توانیم چهره او را هم عوض کنیم. الان چهره گواردیولا بیش از حد جدی و کلاسیک است. درمورد ایکر هم همین طور. او اهل موستولس است؛ دوستش خولیتو به پیش ما می آید ولی ایکر خودش هیچ وقت اینجا نیامده.»

البته این آرایشگرها چندین مشتری سرشناس دیگر هم دارند:« ما چهره کوئنترائو را متفاوت کردیم. موهای او را ما رنگ کردیم و تکنیک جدیدی را برای موهای او به کار بدریم. نوری شاهین انسانی متعادل و آرام است و مدل کوتاه کردن موهایش به چهره و شخصیتش می آید. آلتین توپ متفاوت است. ما او را با ریش و سبیل می شناسیم و اولین باری که ریشهایش را مرتب کردیم ، او به ما گفت:« موهایم را خیلی کوتاه کنید» . الان موهایش بلندتر است و این طوری بهتر است.ما به او توصیه کرده ایم که هرازچند گاهی موهایش را کوتاه کند.»

از دیگر ورزشکارهایی که به سراغ این آرایشگر ها می آیند، فرناندو آلونسو است:« او فوق العاده است. کاملا پرانژی و خوب.» و گوتی هم یکی از مشتریان آنهاست.این آرایشگرهای محبوب درمورد مسی هم نظر خاصی دارند:« مسی می تواند از چهره اش استفاده بهتری داشته باشد. ما باید شرایط موهای او رامورد بررسی قرار دهیم.»


comment نظرات ()