سوالات آیت‌الله علم‌الهدی از مسؤولان

کلاسی نیوز:آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی که در سومین یادواره شهدای شهرداری‌های کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی «صبا»ی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی سخن می‌گفت، با انتقاد از حضور نیافتن مسؤولان در این یادواره، بر نقش محوری شهدای انقلاب اسلامی تاکید کرد.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان این که عرصه مدیریت شهری بیش از ۱۳۹۱ شهید در راه تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کرده است، گفت: باید از مسؤولان سوال کرد آیا با توجه به شهادت این عزیزان، اکنون در عرصه مدیریت شهری برنامه‌های شهدامحور قرار می‌گیرد؟ یا خدای نکرده ما در این عرصه از محور شهدا منحرف شده‌ایم. آیا امروزه قرآن و منطق دین در عرصه مدیریت الگو واقع شده است یا این که ما الگوی مدیریت شهری را از شهرهای اروپایی و کافرنشین دریافت می‌کنیم.

وی با تاکید بر این که مساله شهادت، داستان، افسانه و شاهنامه نیست، افزود: شهادت جریان علمی بود که به وضوح با چشم خود دیدیم. روزی که همسنگر ما در جبهه‌های دفاع از کیان نظام اسلامی به خاک افتاد و ما پرچم را برداشتیم آیا امروز توانسته‌ایم در همان راه قدم برداریم.

آیت‌الله علم‌الهدی در بخشی دیگر از سخنانش با انتقاد از صرف بودجه‌های بیت‌المال برای مسافرت بعضی از مسئولان شهری جهت الگوبرداری از شهرهای اروپایی و غربی خاطرنشان کرد: آیا در حوزه مدیریت شهری در تهران و مراکز استان‌ها واقعا همان مسیر شهدا را پیموده‌ایم؟.

/ 0 نظر / 27 بازدید