این هم وطن پرستی خواننده ابی که خود را ایرانی می نامد و در غرب هر کاری می کند!

کلاسی نیوز: نام خلیج فارس از جمله نام های تاریخی است که از گذشته بسیار دور تا کنون در تمامی اسناد ، قرارداد ها و مکاتبات مورد استفاده همه اقوام و ملت های دور و نزدیک قرار می گرفته است .

اما طی چند سال اخیر مشاهده شده است که دولت عربستان سعی دارد به جای استفاده از نام معتبر خلیج فارس نام خلیج عربی در محافل بین المللی به کار گیرد که این موضوع با فریاد و اعتراض ایرانیان وطن دوست مواجه شد که در اقدامی به موقع، جوانان ایرانی به صفحه فیس بوک پادشاه عربستان هجوم آوردند و با قرار دادن کامنت "PERSIAN GULF FOR EVER" در ذیل صفحه شخصی وی؛ پادشاه عربستان را مجبور به بستن صفحه فیس بوک خود کردند.

طبق گزارشات واصله از شبکه های اجتماعی یک خواننده لس آنجلسی که متاسفانه در میان برخی از مردم توانسته است با شعار وطن پرستی برای خود محبوبیتی هرچند ناچیز دست و پا کند ، در یک آزمون وطن پرستی مردود شد و مشتی خالی خود را برای تمامی حامیانش باز کرد.

ابراهیم حامدی (متولد ۲۹ خرداد ۱۳۲۸ در تهران) که در میان هوادارانش به «اِبی» شهرت یافته است، همان خواننده ای است که سالها حامیانش را با شعار وطن پرستی فریفه است. اما اخیرا در یکی از کنسرت های وی اتفاقاتی افتاد که بار دیگر ثابت کرد، وطن پرستی افرادی چون او تنها در حد شعار است و بس!این اتفاق زمانی افتاد که هوادارن «اِبی» از او خواستند که آهنگ خلیج فارس خود راب رای آنها اجرا کند اما او از اجرای این آهنگ امتناع کرد. از گوشه و کنار خبر می رسد، پشت پرده عدم اجرای آهنگ خلیج فارس از سوی این خواننده لس آنجلسی، هوایپیمایی اهدایی امیر دبی است که در ازای این کار به او اهدا شده است.

این هواپیمای شخصی جدای تمام هدایا و مبالغ هنگفتی است که ابراهیم حامدی از سران کشورهای عربی در قبال اجرای نکردن این آهنگ دریافت کرده است.

/ 1 نظر / 6 بازدید
Ally

با خوندن این آهنگ ممکن بود بهش آسیب برسونن ! چون به هر حال آهنگش سیاسی حساب میشه الان!