الکسیس:مسی تنها کسی است که شوخی های مرا درک میکند

الکسیس در این کنفرانس خبری راجع به لیونل مسی صحبت کرد و گفت:« درحال یادگیری از مسی هستم.می خواهم مسیر او را دنبال کنم تا تمام جامهای ممکن را به دست بیاورم. من دربارسلونا هنوز هیچ کار خاصی انجام نداده ام. به علاوه باید بگویم که مسی تنها کسی است که در بارسلونا شوخی های مرا درک می کند.»

www.aliamini68.persian.blog.ir

او درمورد ارتباطش با سایر هم تیمی هایش می گوید:« ویکتور والدس همیشه به من می گوید:" پسرشیلیایی" اصلا نمی فهمم چه می گویی. »

الکسیس درادامه درمورد شرایطش در بارسلونا صحبت کرد و گفت:«هنوز چیزی از توانایی هایم را در بارسلونا به نمایش نگذاشته ام. در بارسلونا گام به گام پیش می روم. برای من رشد فردی مهمتر از پول یا جامهای قهرمانی است.»

الکسیس درمورد تمایلش برای بازگشت به لیگ شیلی هم حرف زد:« مشخص نیست.دوست دارم روزی به کولو کولو ( تیم سابق الکسیس در شیلی) برگردم.نمی دانم که در آینده چه خواهد شد . شاید بهترین راه،به پایان بردن کارنامه ورزشی ام در اروپا باشد.»

او درمورد جو حاکم براردوی تیم ملی شیلی گفت:« با وجود محرومیت 5 بازیکن تیم ملی شیلی به خاطرمسائل موجود،بازیکنان حاضر در اردوی تیم باهم متحدند. این بازیکنان هم باید این دوران را پشت سربگذارند.نمی توان رو به عقب برگشت و باید این محرومیت طی شود. آنها بازیکنان خیلی مهمی برای فوتبال شیلی و برای کودکان هستند و همیشه عملکرد آنها زیر ذره بین همگان است.»

/ 0 نظر / 5 بازدید