هاشمی:نمی پذیرم شهر جولانگاه نان خشکه فروشان باشد

وی ادامه داد: هم اکنون انباشت نیروها در شهرداری کرمانشاه، این ارگان مدیریت شهری را تا مرز خفگی پیش برده است و متاسفانه درآمدهای شهرداری هم تا حد بسیار نازلی کاهش یافته است.

وی گفت: به دلیل کمبود درآمد شهرداری است که استانداری برخی از پروژه های عمرانی مانند تقاطعها، ساماندهی رودخانه هایی مانند چم بشیر، قره سو و طاق بستان را بر عهده گرفته و حتی در سالجاری حدود 200 میلیارد ریال بدین منظور اختصاص داده است.

استاندار کرمانشاه ضمن گلایه از وجود مشاغل مزاحم در کلانشهر کرمانشاه، گفت: امیدواریم که شهردار جدید با درایت عمل کرده و درآمدهای شهرداری را چنان افزایش دهد که دغدغه ای در خصوص پروژه های شهری مانند احداث شهرک مشاغل مزاحم شهر نداشته باشیم.

وی همچنین شهربازی کنونی کرمانشاه را در شان مردم این شهر ندانست و گفت: باید تلاش کنیم تا یک شهربازی مدرن و در حد انتظار شهروندان ساخته شود.

استاندار کرمانشاه همچنین احداث کمربندیهای شرقی و غربی شهر کرمانشاه را یک عامل مثبت برای روان سازی ترافیک و ممانعت از ورود کامیونها و خودروهای سنگین به درون شهر عنوان کرد.

وی در باره پروژه تله کابین طاق بستان هم گفت: این پروژه چون در زمره پروژه های خدمات رفاهی است، عملا نمی توانیم به آن اعتباری اختصاص دهیم و امیدواریم که شهرداری از محل درآمدهای خود، این پروژه را اجرایی و به نتیجه برساند.

استاندار کرمانشاه همچنین به عملکرد مثبت استان در خصوص احداث واحدهای مسکن مهر اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه در آغاز مسوولیت بنده، دو سال از میانگین کشور در خصوص احداث مسکن مهر عقب بودیم اما با تلاش دست اندرکاران این پروژه ها علاوه بر جبران عقب ماندگیها، موفق شده ایم تا بهترین و کیفی ترین نوع مسکن را آماده نماییم.

وی گفت: پروژه های مسکن مهر استان اکنون به مرحله نازک کاری رسیده اند و در این برهه نمی خواهیم دقت را فدای سرعت کنیم و کیفیت پایین بیاید ولی بزودی شاهد واگذاری این منازل مسکونی به صاحبان آنها خواهیم بود.

هاشمی، افزود: متاسفانه هرگز مدیران و دست اندرکارانی که قبلا باعث عقب ماندگیهای حوزه مسکن مهر استان بوده اند، مورد بازخواست و سووال واقع نشدند؛ ای کاش ساز و کاری فراهم می شد تا مدیران کم کار محاکمه می شدند.

/ 0 نظر / 3 بازدید