این هم وضع سینما و الگو سازی مد برای جوانان اسلامی!

کلاسی نیوز:سینما هنر هفتم، عصر ارتباطات شناخته می شود و در بین رسانه ها دنیا یکی از پر مخاطب ترین ها است و از نظر اقتصادی سود خوبی به دنبال دارد .

دشمنان اسلام و مکتب شیعه یعنی صهیونیست و سرویس های اطلاعاتی غربی که هزینه های هنگفت را  می کنند که سینما غرب (هالیوود) را به سلطه خود در آورند و با روش های زیرکانه به بهترین نحوه از آن بهره مند می شوند و به بهترین روش از آن بهره می برند. با استفاده از آن عقاید باطل خود را به صورت مستقیم و غیر مستقیم و حتی پنهانی القاء می کنند و عقاید ما را مورد حمله قرار می دهند.

اما به نظر شما سینمای ما چه می کند؟ آیا مسئولین مغلوب تفکرات صهیونیستی و عقاید باطل در سینما کشور شده اند؟ متاسفانه سینمای علاوه بر اینکه مقابله با دشمنان نپرداخته بلکه دست در دست آنها بنا را بر تخریب عقاید خودمان گذاشته که این هم صدقه سر مسئولین مربوطه است.

در حال حاضر سینمای ما تبلیغی برای  غربی ها شده است ، بازیگران با تیپ های  غربی ظاهر می شوند و  آرایش کرده ، موهای بیرون از حجاب  که حتی گوش برخی از آنها ها دیده می شود  و لباس های تنگ، بسیار کوتاه و با استفاده از رنگ های جذاب و ... بی حجابی را تبلیغ می کنند در مقابل افراد مذهبی را خشک ، عقب افتاده و... خطاب  و نشان می دهند.

متاسفانه در سینما هم اکنون کمتر بازیگری را می بینید که محاسن داشته باشد! البته در یک صورت وجود دارد که نقش منفی داشته باشد.


این شعار  مسئولین برای مردم اشنا است که "از تکثیر این فیلم خودداری کنید و اینکه اینکار غیر قانونی و غیر شرعی است" مردم را به رعایت شرع دعوت می کنند اما خودمان فراموش!


اما علی الظاهر سینما خود را فراموش کرده است و احترام به شرع را فقط در شرایطی که برایش نفع و سود دارد را می خواهد! پس رعایت شرع در سینما چه می شود؟


اما یک نکته ، آقایان سینمایی این را بدانید ! درست است تکثیر غیر مجاز ضربه ی جبران ناپذیری به سینما وارد می کند اما رعایت نکردن شرع توسط سینما ضررهای معنوی و فرهنگی زیادی به جامعه می زند که با هیچ ضرر مادی قابل مقایسه نیست!.


از همه ی این سخنان جالب تر این است که اگر گشت ارشاد جلوی درب سینما ها قرار بگیرد، سالن های سینما خالی می شود ! چون افرادی جذب برخی از فیلم ها می شوند که هم نوع آنها هستند.البته باید فرهنگ سازی شود نه اینکه روش های مانند "گشت ارشاد" که در حال حاضر با شرایط امر به معروف و نهی از منکر فاصله دارد ، "شرع را فرهنگ سازی کنیم  ".مسولین محترم فرهنگی خواهشمندیم  با فرهنگ سازی و سیاست گذاری ماندگار این معضل بسیار مهم را حل کنید.

/ 0 نظر / 14 بازدید