گواردیولا: رئال مادرید بهتر از ماست

 پپ گواردیولا مربی جوان باشگاه بارسلونا پیش از دیدار تیمش مقابل اسپانیول در کنفرانسی خبری شرکت کرد و از شرایط تیمش گفت.

گواردیولا در صحبتهایی گفت:« ما فقط سعی می کنیم که خوب بازی کنیم. ما هیچ چیزی را کشف نکرده ایم و هیچ رمز و رازی برای موفقیت ما نیست. زیبایی ورزش این است که باید توانایی مان را مقابل تیمی که بهتر از ماست محک بزنیم (منظور گواردیولا تیم رئال مادرید است).رقابتها ما را محک می زند تا ببینیم که چه تیمی می تواند ما را شکست دهد.»

گواردیولا در مورد اهداف تیمش گفت:«ما سعی می کنیم که فوتبال خوبی ارائه کنیم. تمام تیمها بازیکنانی دارند که می توانند در بارسلونا بازی کنند.»
 

مربی جوان تیم کاتالان معتقد است که شرایط کنونی رقابتهای لالیگا چالش بزرگی را پیش پای شاگردانش قرار داده:« ما در سه تورنمنت شانس قهرمانی داریم. شاید فکر کنید که قهرمانی آسان تر شده است ولی دقیقا برعکس این است. »

او هدف آتی تیمش را غلبه بر اسپانیول در داربی کاتالونیا دانست:« اسپانیول تیمی فشرده و تهاجمی است و بازی خیلی خوبی ارائه می دهد.زمانی که همه ساله بازیکنان تیم تغییر می کنند ولی ذهنیت تیم ثابت است، این گویای آن است که ایده بزرگی پشت تیم نهفته است. »

گواردیولا در ادامه صحبتهایش دوباره براین نکته تاکید کرد که موفقیتهای تیم باید میان تمام بازیکنان تقسیم شود. او این نکته رادر مورد احتمال اختصاص یافتن توپ طلای سال 2011 به مسی برزبان آورد.

/ 0 نظر / 6 بازدید