سخنان دادوش هاشمی استاندار کرمانشاه در مورد 9دی

استاندار کرمانشاه با گرامیداشت حماسه نهم دی ماه 88، گفت: حضور حماسی مردم در حمایت از انقلاب و ولایت فقیه نقشه های شوم دشمنان را که قصد تضعیف پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند، نقش برآب کرد.
    
سید دادوش هاشمی روز جمعه و در سالروز حماسه 9 دی، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا، خواستار گرامیداشت این روز شد و اظهار داشت: 9 دی در واقع روز تجدید بیعت ملتی شجاع و انقلابی با رهبر فرزانه انقلاب و اعلام حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که با حضوری میلیونی آحاد مختلف کشور متجلی شد.

وی با بیان اینکه مردم ایران همواره پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی خود بوده اند، خاطرنشان کرد: مردم بابصیرت کشورمان امروز به این درک و آگاهی رسیده اند که ادامه دادن راه امام (ره) و مقام معظم رهبری متضمن سعادت و عزت آنها خواهد بود و همین مسئله را با حضور کم نظیر خود در حماسه 9 دی بخوبی نشان دادند.

هاشمی در ادامه با تشریح چگونگی شکل گیری حماسه 9 دی، اظهار داشت: پس از انتخابات ریاست جمهوری که با مشارکت حداکثری مردم همراه بود، دشمنان به واهمه افتادند و با تحریک برخی خواص فریب خورده و بی بصیرت به بهانه تقلب در انتخابات، شروع به هرج و مرج کرده و حوادث تلخی را به مناسبتهای مختلف در کشور ایجاد کردند.

وی افزود: این حوادث در روز عاشورای حسینی که ملت مسلمان ایران عزادار سرور و سالار شهیدان بود تکرار و با حرمت شکنیها و حرکات زشت و وقیحانه ای همراه بود، خشم ملت انقلابی و همیشه در صحنه کشورمان را برانگیخت و زمینه حماسه پرشور 9 دی فراهم شد.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: در روز نهم دی شاهد بودیم که چگونه ملتی انقلابی و بابصیرت، متحد و یکپارچه به خیابانها آمدند و با سردادن شعارهایی، حمایت کامل خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب که در راس این نظام قرار دارد را اعلام و نقشه های دشمنان را نقش برآب کردند.

هاشمی در ادامه با بیان اینکه همه مسوولین باید قدردان مردم باشند، تصریح کرد: امروز مردم فهیم ایران به عنوان اصلی ترین حامیان انقلاب، هر زمان که لازم دیده اند با حضور در عرصه ها و صحنه های مختلف به حمایت از نظام و انقلاب اسلامی پرداخته و در جریان فتنه سال 88 نیز که شبه افکنی های زیادی صورت می گرفت، تنها با سرسپردن به فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مسیر حق ماندند و از نظام خود در برابر دشمنان محافظت کردند.

وی در پایان گفت: مطمئنا تا زمانی که مردم عاشق ولایت و رهبری هستند و پشت سر ولایت فقیه حرکت می کنند هیچ آسیبی به انقلاب و کشور نخواهد رسید و به یاری خداوند متعال، روز به روز بر قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده خواهد شد

/ 0 نظر / 8 بازدید