دکتر جهانبخش امینی

جهان بخش امینی در گفت وگو با خبرنگار دنیای صنعت افزود: باوجود اینکه در سه سفر گذشته دولت به این استان تاکید بر اتمام این پروژه در سال 90 شده بود اما همچنان مشکلات راه آهن غرب باقی است.
امینی در خصوص سفر اخیر رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه گفت: آنچه نوید بخش اتمام راه آهن غرب کشور است دستور رهبر معظم انقلاب به مسوولان برای اتمام آن در سال 91 با اختصاص بودجه کافی است.
عضو کمیسیون انرژی در مجلس افزود: با جلساتی که با معاونت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نفل کشور داشتیم قرار شد کارشناسان مقدار بودجه مورد نیاز برای اتمام این پروژه را برآورد کنند تا با استفاده از اعتبارات مالی و تصویب بودجه در مجلس بتوانیم دستور رهبر معظم انقلاب را انجام دهیم. 
جهانبخش امینی با بیان اینکه مردم کرمانشاه چندین سال است، چشم انتظار رسیدن راه آهن به استان هستند، گفت: بدلیل اثبات وفاداری های مردم به انقلاب و نظام در هشت سال دفاع مقدس، راه آهن یکی از حقوق اولیه این خطه است، که با بی توجهی دولت مواجه شده است.
جهانبخش امینی در خصوص کم کاری دولت در اتمام این پروژه گفت: در جلساتی که با حضور مسولان دولتی برگزار شده، همواره بر اهمیت این پروژه و لزم تامین منابع مالی لازم برای آن تاکید شده اما دولت با صرف اعتبارات در محل های دیگر، در این زمینه کم کاری می کند. 

/ 0 نظر / 7 بازدید