رونالدو در آرزوی گرفتن توپ طلا امسال و جلوگیری از رکورد 4 توپ طلا مسی

کلاسی نیوز: کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید به بهانه حضور در رقابتهای یورو2012 در صحبتهایی با شکبه تلویزیوی سیک پرتغال به گفتگو پرداخته. او در این مصاحبه در پاسخ به این سوال که آخرین باری که گریه کرده چه زمانی بود گفت:« دقیقا آخرین باری که گریه کردم را به یاد دارم. دقیقا بعد از بازی با بایرن مونیخ بود. بازی خیلی مهمی برای من بود. من خیلی گریه کردم.خیلی زیاد.»

مهاجم توانای رئال مادرید هیچ شکی ندارد که دنیای فوتبال عشق و زندگی اوست و از انگیزه های فراوانش درفوتبال گفته و به این نکته اشاره کرده که هیچ وقت برای غیبت در یک جلسه تمرینی به مصدومیت یا بیماری تمارض یا تظاهر نکرده است:« من همیشه با انگیزه فراوانی برسر جلسات تمرینی تیم می روم و هر روز تمرین می کنم و روزی که انگیزه نداشته باشم فوتبال را کنار می گذارم.»
 

با وجود تمام رکوردهایی که کریس رونالدو در طول فصل جاری شکسته است؛ این ستاره پرتغالی تمایل زیادی دارد تابه حرکتش در این مسیر ادامه دهد. کریس دراین باره به این نکته اشاره کرده که موفقیت با تیم ملی پرتغال یکی از رویایهای اوست:« من یک رویا دارم و آن هم فتح یک جام قهرمانی با پرتغال است.» البته کریس رویای یک عنوان دیگر را هم در سر دارد؛ عنوانی فردی به نام توپ طلا.

روزنامه مارکا در بازتاب صحبتهای رونالدو با این شبکه تلویزیونی پرتغالی از قول رونالدو نوشته:« درانتظار آن هستم که در ماه ژانویه توپ طلا را مال خود کنم.»

/ 0 نظر / 6 بازدید