باز هم سخنرانی احمدی نژاد در حرم امام جنجالی شد

کلاسی نیوز:به گزارش سرویس سیاسی "انتخاب" Entekhab.IR ؛ احمدی نژاد که سال گذشته در حرم امام (ره) و در چنین روزهایی، سخنانش را با شعارهای "مرگ بر مشایی" "مشایی حیا کن احمدی رو رها کن" و.... نیمه تمام گذاشته بود، امسال نیز حاشیه های مشابهی در مراسم سخنرانی او مشاهده شد.در میانه سخنرانی او، سر و صدا و شعارهای زیاد مردم مانع شنیدن صدای رییس جمهور می شد. این در حالی است که شعارهایی مانند "احمدی دلاور پیرو خط رهبر" بارها از سوی مردم سر داده شد که احمدی نژاد در پاسخ گفت: "خیلی ممنون، قبول است ، قبول است"

نکته عجیب اینکه او مانند سال گذشته ، اشاره ای به یکی از افراد کرد و گفت: مخلص شما هم هستم، دو سه دقیقه دیگر می‌رسم و بعد نوبت شماست.

بیشترین شعاری که باعث قطع سخنرانی احمدی نژاد شده بود، این بود: "این همه لشگر آمده، به عشق رهبر آمده"

یکی از خبرنگاران "انتخاب" که خود در محل سخنرانی حاضر بوده گزارش داد : در این مراسم ، شعارهایی نیز علیه مشایی رییس دفتر محمود احمدی نژاد شنیده شد.این در حالی است که پخش این شعارها از تلویزیون نیز شنیده شد و صداوسیما ترجیح داد با کم کردن صدای محیط، مانع شنیدن شدن این حاشیه ها شود.

به گزارش سرویس سیاسی "انتخاب" Entekhab.IR ؛ تصاویر دو نفره ای از احمدی‌نژاد با رهبر معظم انقلاب در دستان اغلب مردم نزدیک به تریبون دیده می‌شد.

"خبر" نیز در این مورد نوشته است: پلاکاردی با عنوان "خادم مردم، خدا قوت" در دستان یکی از حاضران در این مراسم بود که در تصویری که از صدا و سیما پخش شد، فرد دیگری مانع از به نمایش درآمدن آن می‌شد.

قابل ذکر است، سخنرانی وی با دو ساعت تاخیر در تلویزیون پخش شد.

/ 0 نظر / 71 بازدید